Lenny Wientjens

Kunstveiling voor het goede doel
28 Februari 2016
Opbrengst Cycle4Girls gaat naar projecten Plan Nederland
Lenny uit Sint Anthonis fietst 300 kilometer in Vietnam voor het goede doel

Sint Anthonis, 01 februari 2015 – Lenny Wientjens uit Sint Anthonis organiseert aanstaande 28 februari 2016 bij Oele Tôn’s Gasterij een kunstveiling voor het goede doel. Lenny fietst in maart 2016 300 kilometer door Vietnam voor het goede doel Plan Nederland. De deelneemsters aan Cycle4Girls zamelen van tevoren 3000 euro in voor projecten van Plan om meisjes in Vietnam een betere toekomst te geven. Lenny wil deze meisjes graag dezelfde kansen bieden als de kansen die zij heeft gehad. De 25 vrouwen bezoeken projecten, zodat ze met eigen ogen kunnen zien waar hun geworven geld naartoe gaat.

Geïnteresseerden kunnen Lenny sponsoren door aanwezig te zijn en mee te bieden op de verschillende kunstwerken:
“Er is voor ieder wat wils”, aldus deelneemster Lenny Wientjens. “De werken zijn oplopend in professionaliteit. Mijn eigen schilderijen worden geveild naast werken van de professionele kunstenaars: Jos Van Beek, Saskia Weerepas en Ben Vollenberg. Daarnaast heeft Ixxenz ook nog twee werken gesponsord van Jolanda Verhoef”.

Cycle4Girls voert langs rijstvelden, kustwegen en traditionele dorpjes. Onderweg bezoeken de vrouwen diverse projecten en ontmoeten de kinderen, hun familie en anderen in het dorp, voor wie ze zich zo inzetten.

“Alle meisjes verdienen gelijke kansen, waar dan ook ter wereld. Ik wil meisjes graag dezelfde kansen bieden als de kansen die ik heb gehad. Het is mijn droom om een arts te worden. Gelukkig heb ik alle kansen gekregen om deze droom te verwezenlijken en het duurt niet lang meer en dan is het me ook daadwerkelijk gelukt om een dokter te worden. Waarom zou een meisje in Vietnam deze kans niet verdienen? Helaas krijgen veel meisjes in Vietnam niet de kans om een opleiding te volgen en soms hebben ze zelfs geen toegang tot goede gezondheidszorg, voeding en water. Daarom ga ik me inzetten om deze meisjes een betere toekomst en gelijke kansen te bieden, zodat zij ook dokter kunnen worden als ze dit willen. Hiervoor fiets ik graag 300 km door de bergen in het prachtige Vietnam.” aldus deelneemster Lenny.

De opbrengst van Cycle4Girls investeert Plan in programma’s in de gemeenschap van de sponsorkinderen. Plan zorgt voor bescherming, gezonde voeding, veilig drinkwater, goede gezondheidszorg en onderwijs voor kinderen in Vietnam. Ook gaat er geld naar een project dat kansarme jongeren helpt toe te treden op de arbeidsmarkt. Plan geeft speciale aandacht aan meisjes omdat zij achtergesteld en gediscrimineerd worden en daarom nog minder toegang hebben tot de noodzakelijke basisvoorzieningen. Plan zet zich samen met de deelneemsters in voor een veilige leefomgeving waarin de meisjes kunnen opgroeien tot sterke vrouwen.

Geïnteresseerden kunnen Lenny Wientjens op crowdfundingplatform Pifworld volgen en sponsoren: https://www.pifworld.com/nl/people/lennycycle4girls/30012

» Ga naar de link
» Bekijk bestand: Kunstveiling voor het goede doel
Contactgegevens
Lenny Wientjens
Sint Anthonis

Geadopteerd door:
Leden
Bent u lid van deze vereniging? Meld u snel aan en blijf op de hoogte! » Ik ben een lid